Strona główna Galeria Kontakt28 Lipiec 2014 20:26
Informatyka
Informacje dla maturzystów
Harmonogram egzaminów 2014
Arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat
WOLNE MIEJSCA W II LO — ZAPRASZAMY HUMANISTÓW
Witamy nowe osoby, które już we wrześniu oficjalnie jako uczniowie Baczyńskiego przekroczą mury Naszej szkoły — Kochani, to był dobry wybór, nie pożałujecie. Gratulujemy wyboru i dziękujemy za zaufanie!
Zapraszamy nadal Tych, którzy posiadają szerokie zainteresowania humanistyczne — są jeszcze WOLNE MIEJSCA w klasach:
I A (filologiczna) i
I C (humanistyczna).
Więcej o profilach w rozwinięciu.

ZAPRASZAMY do Baczyńskiego również HUMANISTÓW!

REKRUTACJA 2014
Składanie oryginału świadectwa gimnazjalnego i wyników egzaminu

Uczniowie, którzy będą potwierdzać wolę podjęcia nauki w naszej szkole (po publikacji list wstępnych) powinni przygotować w foliowych koszulkach zestaw następujących dokumentów:
- WNIOSEK o przyjęcie,
- oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum,
- oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego,
- 3 fotografie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem ucznia,
- OŚWIADCZENIE dotyczące nauki religii/etyki (DRUK do pobrania).
Dokumenty należy składać w odpowiednio oznaczonych salach w dniach:
- piątek 4 lipca w godz. 13:00-15:00;
- poniedziałek 7 lipca w godz. 9:00-15:00;
- wtorek 8 lipca w godz. 9:00-12:00.
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi za wytrwałość, serce i zaangażowanie oraz sumienną pracę. Uczniom Baczyńskiego gratulujemy i dziękujemy za pragnienie zdobywania wiedzy i osiągnięte wyniki. Życzymy wszystkim udanych wakacji i powrotu do szkoły z radością oraz zapałem do dalszej pracy.
Poniżej fotorelacja z uroczystej akademii kończącej rok szkolny.

W bieżącym rozwinięciu, czyli pod tym linkiem można obejrzeć film z koncertu zespołu Cesarskie Cięcie, który mieliśmy okazję podziwiać na akademii kończącej rok szkolny 2013/2014.
PRYMUSI 2013/14

61 uczniów klas I i II otrzyma świadectwa z wyróżnieniem.
Najwyższą średnią w szkole (5,37) uzyskała Agnieszka Miler, uczennica pierwszej klasy matematyczno-językowej (I E).
Najlepsza klasa to właśnie I E — średnia 4,51.

Natomiast wśród ABSOLWENTÓW najwyższą średnią uzyskał uczeń klasy III B — Marcin Piotrowski — średnia 5,50.
W sumie aż 39 absolwentów ukończyło szkołę z wyróżnieniem.

Gratulujemy!

Szczegółowe zestawienie w rozwinięciu.
Tak wiele nas łączy… Notre amitié
Dnia 25 czerwca br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów francuskojęzycznych „Tak wiele nas łączy… Notre amitié” organizowany przez I LO im. F. Fabianiego w Radomsku. W kategorii szkół średnich dominowało II LO. Uczennice klasy II D zajęły odpowiednio II miejsce — Kinga Piotrowska i III miejsce — Dominika Kucharska. Serdecznie gratulujemy i życzymy laureatkom wielu sukcesów.
Opracowała: Anna Smendowska
WYDAWANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH
Świadectwa maturalne dla absolwentów II LO będą wydawane w piątek 27 czerwca w godzinach 9:00-12:00.
Strona 1 z 92 1 2 3 4 > >>
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.