Strona główna Galeria Kontakt24 Październik 2014 23:17
Informatyka
Informacje dla maturzystów
ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYWIENIA I WALKI Z GŁODEM
W związku ze Światowym Dniem Żywienia i Walki z Głodem, przypadającym 16 października, Polski Czerwony Krzyż prowadzi ogólnopolską kampanię na rzecz walki z głodem. Jej celem jest pozyskanie środków na dożywianie
najbiedniejszych dzieci naszego kraju oraz uświadomienie mieszkańcom Polski, że głód to zjawisko występujące nie tylko w państwach trzeciego świata czy terenach objętych konfliktami zbrojnymi, ale również w polskich domach.W ramach Kampanii Walki z Głodem wolontariusze i pracownicy Polskiego Czerwonego Krzyża prowadzą kwesty i zbiórki darów rzeczowych przeznaczonych na ten cel. Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję pozyskując środki finansowe ze sprzedaży ciast. Fundusze przeznaczone są na pomoc uczniom naszej szkoły. Serdeczne podziękowania dla klas III A, III C, III E, II A, II B, II C, II D, I A i I D, które przygotowały słodkości.
Opracowała Małgorzata Wojtecka
V WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA W II LO
Witamy Koleżanki i Kolegów z Oldenburga, którzy przyjechali do nas z rewizytą w ramach V wymiany polsko-niemieckiej.

źródło: https://www.facebook.com/gazetaradomszczanska
IV WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA — PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE
Organizatorzy IV wymiany polsko-francuskiej pomiędzy II Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku i Liceum Stephena Liegearda w Brochon
pragną serdecznie podziękować Panu Wiesławowi KamińskiemuPrezesowi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku za wsparcie finansowe wyjazdu do Francji.
Dzięki temu młodzież, biorąca udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym, uczestniczyła w atrakcyjnej wycieczce po Strasburgu w drodze powrotnej do Polski.

Organizatorzy:
Anna Smendowska
Natalia Król
Anna Klimczak-Lizak
IV WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA — DZIEŃ 9

DZIEŃ 9 — Bon voyage a Strasburg
Ostatniego dnia głównie podróżowaliśmy autokarem, jednak po drodze zwiedzaliśmy europejską stolicę – Strasburg. Jest to urocze miasto. Widzieliśmy liczne kamieniczki i klimatyczne francuskie kawiarenki. Największe wrażenie wywarła jednak gotycka katedra o wysokości 142 metrów. Od miłej pani przewodnik dowiedzieliśmy się wiele o historii miasta. Po długim spacerze, podczas którego podziwialiśmy budynek Parlamentu Europejskiego, ruszyliśmy w dalszą podróż do Polski.
Opracowali: Dawid Lempart, Paulina Kowalczyk
IV WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA — DZIEŃ 8

DZIEŃ 8 — Fête
Ostatni dzień, który spędziliśmy z naszymi przyjaciółmi z Francji, dotyczył pracy w grupach nad wybranym tematem w ramach realizowanego projektu edukacyjnego. [...] Następnie Francuzi przygotowali dla nas małe przyjęcie pożegnalne w zamku znajdującym się niedaleko szkoły. Więcej w rozwinięciu.
Z pewnością będziemy tęsknili za naszymi francuskimi przyjaciółmi i już nie możemy się doczekać kiedy przyjadą do nas.
Opracowali: Dawid Lempart, Paulina Kowalczyk
Strona 1 z 99 1 2 3 4 > >>
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.